Wspieraj nas

Pomaraczowy banner

Odwiedziny online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj18
mod_vvisit_counterTydzień6
mod_vvisit_counterMiesiąc167
mod_vvisit_counterRazem61254

Twój IP: 3.233.232.160


Prezydent Komorowski w I LO
Wpisany przez Agnieszka Grzechowiak   
niedziela, 05 maja 2013 10:00
logo stow

W dniu 30 kwietnia 2013r. o godz. 16:30 w Warszawie odbyło sie spotkanie w Pałacu Prezydenckim z ministrem Sławomirem Rybickim w sprawie uzgodnienia szczegółów dotyczących wizyty Prezydenta RP B.Komorowskiego w Wągrowcu.

W spotkaniu tym brali udział pomysłodawcy zaproszenia głowy państwa: sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I LO w Wągrowcu Agnieszka Grzechowiak wraz z posłem Romualdem Ajchlerem, Burmistrzem Miasta Wągrowca Stanisławem Wilczyńskim oraz Krzysztofem Czapulem z Tygodnika Wągrowieckiego.

Ustalono m.in., że prezydencka wizyta rozpocznie się w murach I LO w Wągrowcu, gdzie Prezydent spotka się z młodzieżą z klas maturalnych.

 

kancelaria prezydenta m

Od prawej stoją: Poseł Romuald Ajchler, Sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ILO w Wągrowcu Agnieszka Grzechowiak, Minister Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki, Burmistrz Miasta Wągrowca Stanisław Wilczyński, Krzysztof Czapul z Tygodnika Wągrowieckiego.

 
Wesołych Świąt !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Dolata   
piątek, 21 grudnia 2012 11:00
1x1 Wesołych Świąt !!! 1x1
 
Zebranie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Dolata   
niedziela, 21 października 2012 11:00
logo_stow
Szanowni
Absolwenci i Przyjaciele
wągrowieckiego ?Ogólniaka" !!!

Przypominamy !!! Zebranie: 22.10.2012, godz.18:00, ILO w Wągrowcu, sala 207

Do miłego zobaczenia.

Zarząd

 
Warsztaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Dolata   
niedziela, 21 października 2012 11:00
kursGL1kursGL2


 
Wizyta w Sejmie
niedziela, 06 maja 2012 14:00
sejm logo2

27 kwietnia br. delegacja Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w składzie: Maciej Tomczak (prezes), Tomasz Dolata (wiceprezes) i Agnieszka Grzechowiak (sekretarz) gościła w Warszawie w związku z wrześniowymi obchodami jubileuszu 140-lecia szkoły. Zadaniem delegacji było wręczenie zaproszeń następującym osobom: Pani Marszałek Ewie Kopacz, wicemarszałkom (Wanda Nowicka, Cezary Grabarczyk, Eugeniusz Grzeszczak, Marek Kuchciński, Jerzy Wenderlich) oraz posłom i senatorowi z naszego okręgu wyborczego (Romuald Ajchler, Maria Janyska, Stanisław Kalemba, Maks Kraczkowski, Killion Munyama, Jacek Najder, Jakub Rutnicki, Paweł Szałamacha, Adam Szejnfeld, Mieczysław Augustyn).

Zostaliśmy przyjęci przez marszałka Wenderlicha, który podarował na rzecz stowarzyszenia unikatowy zbiór konstytucji państw UE wraz z dedykacją oraz przez marszałka Grabarczyka, który z kolei zaprosił nas na urodzinową kawę i ciasto.

Wyjazd do Warszawy okazał się owocny, reakcje zaproszonych osób były bardzo pozytywne, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że część z nich zaszczyci swoją obecnością obchody jubileuszowe.

Koniecznie trzeba nadmienić, iż wizyta w Sejmie była możliwa dzięki wielkiemu zaangażowaniu posła Romualda Ajchlera i kol. Agnieszki Grzechowiak, którym jeszcze raz dziękujemy.

 

sejm2_2 sejm2_1

 
140-lecie I LO w Wągrowcu PDF Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2012 21:33
logo_140

Komitet Organizacyjny Obchodów 140-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu uprzejmie zawiadamia, że w bieżącym, 2012 roku przypada 140 rocznica powstania pierwszej szkoły średniej w mieście Wągrowcu.

Komitet Organizacyjny wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu pragnie przypomnieć przeszłość historyczną szkoły, nawiązać do jej chlubnych tradycji oświatowych i patriotycznych, uczcić wychowanków, którzy rozsławili jej imię w kraju i poza jego granicami ale także ułatwić wszystkim Absolwentom spotkanie koleżanek i kolegów z ławy szkolnej i umożliwić spędzenie wspaniałych chwil w murach ?starej budy" wśród nauczycieli, przyjaciół i znajomych z ?tamtych" niezapomnianych lat.

Więcej >>>
 
wtorek, 14 lutego 2012 11:00
logo_stow

Szanowni Absolwenci i Przyjaciele
wągrowieckiego ?Ogólniaka" !!!

Uprzejmie informujemy, że 30 stycznia 2012 roku z inicjatywy obecnych i byłych uczniów, reprezentujących Radę Samorządu Uczniowskiego, Radę Rodziców i Grono Nauczycielskie, przy poparciu Dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego, powołano Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.

Stowarzyszenie wybrało swój Zarząd, uchwaliło Statut, złożyło dokumenty rejestrowe w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy KRS i oczekuje na rejestrację.

Więcej >>>
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2